בניית סדנאות!

יש לכם כבר הרצאת דגל?
אין לכם הרצאה ורוצים לכתוב ישר סדנה?
רוצים להגיע לכמות גדולה יותר של אנשים?
יש לכם המון ידע וחוכמה לתת ורוצים לפרוס אותו על כמה מפגשים?

מזמין אתכם לכתוב סדנה עוצמתית בה תפרטו את כל הידע שלכם, נסיונכם למספר מפגשים פרקטיים
מרתקים ומפרים, המבוססים על הרצאת הדגל שלכם או החומרים שברשותכם.

לכתוב סדנה יכול כל אדם לעשות. יחד עם זאת, לכתוב סדנה שאתה חלק בלתי נפרד מהיצירה שלה, מבריקה, שונה, ייחודית, עם הומור, שתבדל אותך בעולם הסדנאות, זה כבר סיפור אחר לגמרי!

בניית סדנאות

בעלי סיפור אישי, בעלי עסקים? כשמדובר בבניית סדנה אין קסמים – אני מאמין בתהליך ארוך ומעמיק שבסופו אני מתחייב, בעזרת מספר מפגשים ובלווי אישי ופרטני, לדאוג שתצא עם מוצר מבטיח שייצור שינוי, יניע וישפיע על המוני אנשים.
אשמח ללוות אותך בכל השלבים בדרך.

להפוך את סיפור חייך והמקצוע לסדנה

יש לך הרצאת דגל ומעוניין לשדרג אותה לסדנה? רוצה לעבות את החומרים ולהעמיק את הערך עבור הקהל? משתוקק להוסיף מוצר נוסף לסל המוצרים שלך? מעוניין בסדנה עם הומור? זה הזמן לעשות את זה!

יחד נבנה מהחומרים שלך סדנה מנצחת ונייצר מפגש עוצמתי וחוויתי בשיתוף הקהל בו תיתן להם ערך וכלים פרקטיים לשימוש ביום יום.

יש לך רעיון מרכזי וכיוון מובנה לסדנה? צריך לסדר את הרעיונות שלך במעטפת נכונה ומדויקת? אתה לא מאלו שצריך שהכל יהיה כתוב עבורם מילה במילה אלא מספיק לך מבנה ושלד חזקים? המסלול הזה הוא עבורך!

במסלול זה ניקח את החומרים ששיש לך, נזקק ונהפוך אותם לעוצמתיים ונסדר אותם בנקודות בתוך מבנה סדנה מנצח ומוכח. כזה שיגרום לקהל לעבור חוויה גדולה ולצאת עם ערך מוסף.

רץ עם הסדנה שלך ורוצה ליצור שינויים קלים? רוצה לשדרג אותה ולקחת אותה לשלב הבא? לא בטוח אם הסדנה שלך כיום היא הכי מדויקת שיש? מעוניין להכניס הומור לסדנה שלך? הגעת למקום הנכון!

במסלול הזה נעשה לך סדר בדברים, נשייף את המסר המרכזי ואת המבנה, נחדד את הבידול והייחודיות שלך ונהפוך את הסדנה שלך מטובה למבריקה!

יש לך רעיון לא מזוקק שחשוב לך לדייק? רוצה להבין מה הכיוון הכי נכון עבורך לסדנה? משתוקק לדעת איך ניתן להפוך את ההרצאה שלך לסדנה? יש לך סדנה ורק רוצה לקבל טיפים איך לשדרג אותה? אני פה בשביל זה!

במפגש נחקור את הסיפור שלך, נבין את הכיוון המדויק והכי עוצמתי שלך ונעמיק את המהות של מי שאתה ושל מה שחשוב לך להגיד לעולם.

מרצים מרוצים ממליצים

שליחה באמצעות ווטסאפ