תומר סננס

מרצה בנושא ניהול חיים בריא, רץ איירון מן

את אייל ראיתי לראשונה בקשת 12. התכנית שודרה יומיים לפני קבלת הביופסיה שלי. עד אז לא האמנתי כלל שיש סיכוי שאני חולה ובגופי גידול.
כמעט שנה אחרי יצרתי איתו קשר, כאשר אני כבר עוקב אחריו במסירות ברשתות.
והיה ברור לי שאם הסיפור שלי יצא, רק הוא יעטוף לי אותו.
אייל הוא השוזר המקצועי בחנות הפרחים שאתה נכנס מבולבל ומאוהב. ואתה רוצה את הזר הכי יפה, הכי צבעוני והכי יקר במחיר הנחה.
אז במקרה של אייל זה לא זר אלה הרצאה.
הוא ידע להסתכל לי בעיניים, להקשיב ולהבין מה מתחולל בפנים ולהתאים לי את מה שנכון לי.
התהליך מבחינתו היה ברור, הוא כבר עיבד את התמונה הסופית, מה המסר המרכזי, מהו הפרמיס, עשרת השאלות בסיס, קהל יעד, כלים, התחלה, אמצע, סוף, וזה עוד לפני שהוא מסביר לי איך לעמוד מול הקהל או איך לא משעממים ואיך מתגברים על טעויות בזמן אמת.
הדיסוננס הכי גדול עם אייל, זה שיושב מולך מישהו עם כובע ומשקפיים של דיסני, מריץ בדיחות בלי הפסקה. ומצד שני הרצינות, החדות, המקצועיות, ההבנה שלו מה התוצאה הסופית זה פשוט מעורר השתאות והשראה.
והתוצאה, אוי התוצאה.
לוקח זמן לעבד ולהבין מה שהוא הבין ביום הראשון. ואני עדיין לא סיימתי לעבד להבין.
אבל אני יודע שאייל שזר לי את הזר הכי יפה, הכי צבעוני, זה שהכי מתאים לי,
להרצות על סיפור חיי – #ריצת חיי.

תומר סננס ואייל אלטויל

תקציר ההרצאה

תומר סננס ניהל חיים בריאים – אכל נכון, עשה ספורט ואף השתתף במרתונים וטריאתלונים. הוא לא תיאר לעצמו שיגלה ביום אחד, שכאשר השתתף בהצלחה בתחרות איש ברזל הבינלאומית, קינן בגופו גידול סרטני אגרסיבי ומזדמן המחייב כריתת איבריו הפנימיים.

בהרצאה יוצאת דופן ומעוררת השראה, חשופה ומרגשת, משתף תומר בתובנות מהתקופה המורכבת: התמודדות עם כאב פיזי ונפשי, השפעת הסביבה, התמודדות מול המחלה יחד עם אשתו, ילדיהם הקטנים והסביבה. הוא מגלה איך ריצה הצילה לו את החיים. ובערב חושף תומר תובנות עמוקות על הכלים החשובים שרכש מעולם הספורט והתחרותיות, ואיך הם עזרו לו להתמודד ולצלוח את המסע עד הדרך להחלמה.

זוהי הרצאה על חשיבות העוצמה של הספורט גם למי שאינו ספורטאי, המספקת כלים שיכולים לסייע לכל אחד ואחת להתמודד עם משברים, להתנהלות מעצימה ובכל תחום ואפילו להציל חיים!

 

שליחה באמצעות ווטסאפ