רינה מצליח

רינה מצליח

רינה מצליח 1080 616 אייל אלטויל

שבירת נורמות בדרך להצלחה

כבר שנים שאני מנסה לכתוב הרצאה ולא מצליח לי, רגע לפני שוויתרתי נפגשתי עם אייל ואחרי כמה פגישות זה סוף סוף קרה. לאייל יש יכולת הקשבה ועיבוד החומרים ויש בו כח מניע להתקדם. בשבילי זה עשה את כל ההבדל. תודה רבה אייל

תקציר ההרצאה

כשרינה מצליח עלתה לארץ מטוניס, הועברה למעברת “משק עזר” בבאר שבע וחיה בצריף, היא לא חוותה קיפוח , על אף העוני ששר שם כביכול. המסר וצורת החשיבה שהונחלו על ידי הוריה היו “אנחנו הכי טובים איך שאנחנו”. יתרה מכך, במשפחה של מזרחיים וכבת יחידה בין חמישה בנים היא תמיד חוותה שיוויון ולעולם לא ניתנה לה ההרגשה שעצם היותה אישה , שם אותה בעמדת נחיתות או מציב בפניה תקרת זכוכית כלשהיא.
ערכים אלו וחינוך זה היו המפתחות שעזרו לה לצלוח את כל הקשיים בדרך להיות אחת הנשים המצליחות ופורצות הדרך ברדיו ובטלוויזיה ולשבור כל נורמה אפשרית בדרך להגשמת מטרותיה וחלומותיה.
בהרצאתה המרתקת היא עוברת בכל תחנות חייה. החל מהיציאה מהפריפרייה בדרך להיותה שדרנית בקול ישראל, כנגד כל הסיכויים. דרך עבודתה כשד רנית הספורט הראשונה! בתכנית שירים ושערים . הנסיעות למדינות ערב , המפגש עם ערפ את ושידור הסכם השלום עם ירדן , סיקור הרצח במערת המכפלה, היותה ממקימי ערוץ 2 ועוד.
בעזרת סיפורים מרגשים ומצחיקים של אירועים שהם חלק מההוואי של כולנו ומהנוסטלגיה הישראלית, היא מספקת הצצה מיוחדת אל מאחורי הקלעים של עולם התקשו רת . ועל מה נדרש על מנת להמשיך לטפס בסולם ההצלחה ולהישאר בטופ לאורך זמן.
הרצאתה של רינה היא ההוכחה שהשמיים הם הגבול, והמכשולים היחידים שנמצאים בדרך להגשמה שלנו הם אלו שאנו שמים לעצמינו.
רינה מצליח היא כתבת, שדרנית טלוויזיה ורדיו ישראלית ומגישת “פגוש את העיתונות” של חברת החדשות. מהשדרניות הראשונות בארץ וממקימי ערוץ 2 .

שליחת הודעה