ציפי שביט

לפני חצי שנה החלטתי שאני רוצה לעשות הרצאה על צחוק והומור שהכי חשובים לי בחיים. שלום מיכאלשווילי המתוק משלישיית מה קשור המליץ לי על בחור מקסים בשם אייל אלטויל שיעזור לי לחבר, לצרף, לתכנן , לאסוף, ולקחת את החומר הנהדר שלי ולארגן אותו לכדי הרצאה!! כמו גדולה , כמו בטד.
ואייל אכן בא ושמע ואירגן והכין לי הרצאה הכי מצחיקה ומחממת לב ומרגשת . מלאת סיפורים מימי הראשונים מהרגע שנולדתי בלידת עכוז ועד כמה הצחוק חשוב וזמין ולא עולה כסף וכמה הוא מדבק ומשחרר וטוב לחיים ולסקס ולבריאות שלנו.
תודה אייל! עבדנו , צחקנו, התרגשנו ואתמול עשיתי את זה פעם ראשונה, אחרי ימים רבים רבים בבית והיה שווה כל דקה של מאמץ ומחשבה. היה כביר! תודה בורא עולם תודה איילי תודה לאלוהי הצחוק והחיים. חיבוקקקקקקק ענק

אייל אלטויל ציפי שביט

תקציר ההרצאה

כולם מבינים שלצחוק זה כיף, משחרר וגורם להרגשה טובה. אבל השאלה כמה מבינים לעומק עד כמה זה חשוב לבריאותינו, משפר את איכות חיינו, התיקשורת שלנו עם הסביבה, מחזק את המערכת החיסונית ומשפיע עלינו בעוד שלל דרכים חיוביות ועוצמתיות.

בהרצגה (שילוב של הרצאה והצגה) ייחודית זאת מספקת ציפי שביט תובנות עמוקות על חשיבות ההומור והצחוק בחיינו ועל השפעתם המופלאה.
היא בוחנת את כוחם בזמנים ובמצבים מאתגרים ומורכבים, והכל דרך קטעי סטנדאפ וסיפורים קורעים מצחוק ומרגשים על חייה, כאלו שנוגעים בכל אחד ואחת מאיתנו. אם זה בזוגיות, בהתנהלות עם הילדים והנכדים, הזדקנות, סקס בגיל מבוגר ועוד שלל סיטואציות שההומור והצחוק עוזרים לה לעבור אותם בשלום, עם שמחה ולהישאר צעירה נצחית, עוד יתרון מופלא שלהם!

זוהי הזדמנות מצויינת להקרע מצחוק ובאותה נשימה להפנים מדוע זה כל כך הכרחי וחשוב.

ציפי שביט, היא שחקנית, קומיקאית, סטנדאפיסטית, מדבבת, זמרת ומנחת טלוויזיה ישראלית. אבל היא בעיקר פצצת אנרגיה שתגרום לכם לצחוק ולהתרגש בלי הפסקה!

שליחה באמצעות ווטסאפ