צח שחרור

צח שחרור

צח שחרור 1180 885 אייל אלטויל
צח שחרור ואייל אלטויל

לא בא ברגל – לפרוץ גבולות דרך המגבלות

בגיל 31, כשנה לאחר שבחרתי לעבור הליל של קטיעת רגל מרצון, הרגשתי שיש לי סיפור ששווה לספר אותו. בתוך כך, התחלתי להעביר הרצאות הרצאה ומוטיבציה בפני חיילים בצבא. כעורך דין ממולח, שכבר הספיק לייצג לא מעט לקוחות בבתי משפט, פחד במה לא היה לי כלל. יחד עם זאת, הרגשתי שבכדי לספר את הסיפור שלי בצורה המיטבית, עליי לעבור תהליך. כך הגעתי לאייל, לאחר לא מעט המלצות של טובי המרצים בארץ. הוא הבן שידע להוליך אותך בדרך בה תגלה כיצד לבנות את ההרצאה בצורה הכי נכונה, מלמדת, מעניינת ולא פחות חשוב – מצחיקה. כי אי אפשר לספר סיפור של בן אדם כל כך אופטימי בלי המון הומור.
בלי יותר מדי סיפורים, אני רוצה להודות לאייל על התהליך המדהים שעברנו יחד בדרך לבניית ההרצאה שלי, ובעיקר על התהליך שאייל הכריח אותי לעבור בעצמי, כדי לבנות את המוצר הנכון, הרצאה שמלבד סיפור חיים, כיום היא מעניקה כלים פרקטיים להתמודדות עם אתגרים פיזיים ומנטליים. ההצלחה המטאורית והבאז שנוצר סביב ההרצאה בזמן כל כך קצר הדהימו גם אותי, ומעבר לכל הרווחתי חבר מדהים לחיים.

תקציר ההרצאה

לא בא ברגל
לפרוץ דרך המגבלות
בגיל 8 צח שחרור, כיום בן 32, נפצע ברגלו מתאונה קשה.
עם התאונה נגוזו המון מחלומותיו ושאיפותיו.
22 שנים אחרי הוא קיבל החלטה אמיצה לקטוע את הרגל הפגועה על מנת להחזיר לעצמו את השליטה ולהגשים את כל חלומותיו שנראה כאילו אבדו.

בהרצאתו המעצימה והמרגשת, צח סוחף ומטעין את המשתתפים בהשראה ומוטיבציה דרך תובנותיו העמוקות.
הוא מספק כלים פרקטיים ודרך הסתכלות אופטימית שתאפשר להם לפרוץ גבולות, לדבוק במטרה ולהתגבר על כל מכשול בחיים, פיסי או מנטלי, בדרך להגשמת החלומות שלהם.

צח הוא עו”ד וספורטאי, גולש גלים, מתאגרף, יוגיסט, כדורגלן ועוד, ובימים אלו מתאמן לקראת ייצוג ישראל באולימפיאדה.
באוגוסט 2019 הקים צח את קבוצת כדורגל הראשונה בישראל לשחקנים קטועי גפיים, בה הוא משחק כקפטן הקבוצה אשר הספיקה לקיים כבר שני משחקים בינ”ל באירופה, במטרה להעפיל ליורו 2020 בקיץ הקרוב בפולין.
בהרצאה זו תקבלו דוגמא לנחישות, אומץ, חשיבה מחוץ לקופסא ואופטימיות חסרת פשרות שלא תשאיר אתכם אדישים.

להזמנת הרצאה ויצירת קשר: zshichrur@gmail.com | 050-778-2578