הכירו את הצוות

אייל אלטויל – מנכ"ל ובעלים

אייל אלטויל – מנכל ובעלים - הרצאות עם תוצאות

מומחה לכתיבת הרצאות וסדנאות, סטוריטלינג, ועמידה מול קהל. כמו כן אני מרצה, שחקן וסופר. ב-25 השנים האחרונות השתתפתי בסדרות טלוויזיה, כתבתי לחלקן, הופעתי כסטנדאפיסט, כתבתי את סדרת הטלוויזיה "למה מי מת" (ביחד עם שותפיי המדהימים שראל פיטרמן ויוגב יפת) וכתבתי מספר ספרים.

את "הרצאות עם תוצאות!" הקמתי כחלק משליחות גדולה של הוצאת סיפור חיינו לאור. לאחר שהחלמתי מסרטן קטלני בעל 5% החלמה וגרורות בכל הגוף ויצרתי מזה את הרצאת הסטנדאפ שלי "הסרטן מת מצחוק" איתה רצתי מעל 200 פעם בארץ ובעולם, גם במסגרת TEDx, ויצרתי בעקבותיה את סדרת הטלוויזיה שלי, הבנתי את הכוח שניתן לתת לעולם באמצעות הסיפור שלנו, ואת השינוי החיובי שניתן לייצר והחלטתי שזאת שליחות חיי!

לאחר שכתבתי הרצאות להמוני מרצים מובילים שסיפוריהם משפיעים על העולם ועושים אותו מקום טוב יותר, אני מתרגש לקראת כל אחד ואחת מכם שיעבור דרך השיטה הייחודית שייצרתי בדרך להגשמת הייעוד שלכם.

אנחנו ב"הרצאות עם תוצאות!" מאמינים באהבה, בשותפות, בכבוד הדדי, בהוגנות, בהכלה והכל על מנת שתעברו את התהליך הכי עוצמתי שאפשר ותצאו עם מוצר מנצח שישפיע עליכם ועל חיי אחרים.

הילה כהן סידון – ניהול לקוחות

הילה כהן סידון - מנהלת לקוחות

נעים מאוד, הילה כהן סידון, מנהלת הלקוחות ב"הרצאות עם תוצאות!" והאדם הראשון שתדברו איתו. אהיה שם כדי לעזור לכם לזקק את הרעיון הראשוני שלכם ולהתאים את התהליך הכי נכון ומדויק עבורכם בכדי להגשים את החלום.
אוהבת אנשים ומאמינה שמי שנמצא בייעוד שלו יכול להשפיע לטובה על כל הסובבים אותו. הרבה שנים הייתי ליד הייעוד שלי בלי לדעת מהו. העצירה שכפתה על כולנו הקורונה הביאה לפתחי הזדמנויות התנדבות בקהילה שיצרו עבורי בהמשך קריירה משמעותית.

כשנדבר נבין יחד מהי הדרך בה תרגישו מספיק בטוחים להתחיל לצאת מאזור הנוחות לאור הזרקורים. השלב שאני הכי אוהבת בעשייה שלי הוא כשעולה חיוך על הפנים של אנשים, הם נשענים אחורה בנוחות, כי מבינים שיש דרך להגשים חלומות.
אני כאן, מחכה שתעשו את הצעד הראשון, את הצעדים הבאים כבר נעשה ביחד.

ליאת פישמן לני – כתיבת הרצאות

ליאת פישמן לני – כתיבת הרצאות

בימאית, מחזאית, תסריטאית.

תסריטאית ב"הרצאות עם תוצאות!" ובסדנה "פשוט לכתוב הרצאה!". כמו כן כותבת מביימת בתיאטרון. כתבתי למעלה מ-15 מחזות לילדים, נוער ומבוגרים (חלקם עם שותפתי שלומית ארנון) וביימתי כ-20 הצגות ובמשך שנים רבות שיחקתי והופעתי כמעט על כל במה בארץ.

בשנים האחרונות הרגשתי צורך להרחיב את ארגז הכלים שלי לעוד תחומים. עשיתי קורס ביבליותרפיה ב"המילה", פתחתי קבוצת כתיבה בשם "לכתוב געגוע" לאנשים שחוו אובדן, עשיתי קורס בימויי פרוטוקולים באוניברסיטת תל אביב, והשתתפתי בסדנה "פשוט לכתוב הרצאה"! בה נולדה ההרצאה שלי. אני בחיפוש מתמיד איך, דרך היצירה שלי, לעורר אנשים למחשבה ולפעולה.

אני מאמינה שאנחנו אלו היוצרים את המציאות של עצמנו. וכשאני אומרת מציאות אני לא מתכוונת לאירועים החיצוניים שקורים לנו אלא לאיך שאנחנו מגיבים אליהם, מה אנחנו לומדים מהם על עצמנו ואיך דרכם אנחנו לומדים להיות גרסה יותר טובה של עצמנו ומשפיעים לטובה על אחרים.  

לכן אני מרגישה שכאשר אני מלווה אנשים לכתיבת והעמדת ההרצאה המנצחת שלהם, אני מגשימה את החזון שלי להשפיע לטובה על הסביבה ומאפשרת לאנשים להביא את המסר שלהם לעולם.

מורן זלמה – כתיבת הרצאות

מורן זלמה – כתיבת הרצאות

אשת תקשורת, תסריטאית ושחקנית ובעלת סוכנות SOwrite – תוכן ושיווק דיגיטלי. כמו כן אני מרצה מנוסה בעולם הרשתות החברתיות, סטוריטלינג ויחסי ציבור, מלווה בעלות ובעלי עסקים בבנייה ובניהול מותג מוביל ותסריטאית ב"הרצאות עם תוצאות!".

אני מאמינה בכבוד הדדי, קבלה ונתינה. העולם באמת יכול להיות יפה יותר באמצעות הוצאת הסיפור שלנו לאוויר העולם ואני שמחה להיות חלק מהמערך שכאן, לקחת חלק בסיפור שלכם וללוות אתכם בכתיבה בדרך להצלחה.

אלינור נאור – עיצוב גרפי

אלינור נאור – עיצוב גרפי

מעצבת גרפית כבר מעל ל-10 שנים. חיה ונושמת עיצוב, לא רק כחלק מהמקצוע שלי. אוהבת אסתטיקה ומכניסה עיצוב בכל תחומי החיים: בבית, במשחקים של הילדים שלי וכמובן בעבודות ללקוחות, רבים מהם של "הרצאות עם תוצאות!" אותם זכיתי ללוות בבניית המצגת להרצאות והסדנאות שלהם.

אני מאמינה שלעיצוב יש כוח, וכשהוא מתלווה לתוכן חזק ולכריזמה בימתית – יש מוצר מושלם. בעיצוב שלי אני מתייחסת לכל משפט, לכל תמונה ולכל שקף כאמצעי להעברת המסר בצורה חזותית, עוצמתית והמדויקת ביותר. זה מתחיל בשפה, בבחירה הצבעונית, עובר דרך בחירת הפונט המתאים ומגיע עד ללב של הקהל בהרצאה.

שחר פריד – בניית נוכחות דיגיטלית למרצים

שחר פריד – נוכחות דיגיטלית

משווק דיגיטלי ובונה אתרים. בעל תואר שני במנהל עסקים ויותר מ-25 שנים של עיסוק בתחום בנייה, ליווי, ניהול ושיווק אתרים ועסקים במרחב הדיגיטלי.

בעשרים השנים האחרונות אני הרוח החיה והבעלים של "נטוורק סטודיו" ומוביל במקצוענות ובסבלנות עשרות רבות של בעלי עסקים ומרצים לבניית נוכחות דיגיטלית בריאה שמתאימה ליכולות והצרכים. החל בבניית אסטרטגיה שיווקית, דרך עיצוב גראפי ובניית אתר ועד לתהליך ליווי אישי מלא, שאחד מהם הוא הפרויקט של "הרצאות עם תוצאות!".

מעין בר – ייעוץ אסטרטגי שיווקי

מעין בר – ייעוץ אסטרטגי שיווקי

יועצת אסטרטגית ומאמנת עסקית של "הרצאות עם תוצאות!".

מומחית במיקוד עסקים וארגונים לפי שיטה ממוקדת, אפקטיבית ומוכחת, שמובילה תוצאות עסקיות גדולות.

מאמינה שכל אחד יכול להצליח להגשים את ייעודו ולממש את השליחות שלו לעולם. עם השנים גיליתי שהשילוב בין עבודה על הצד האישי כמו: חוזקות, הרגלים וחסמים לבין עבודה על הצד העסקי: אסטרטגיה, בידול, יעדים – מביאה להצלחות הגדולות ביותר בזמן המהיר ביותר.

בעלת ניסיון של מעל 15 שנים בתחום.

בין לקוחותיי ארגונים מובילים כמו: מרצדס, שסטוביץ', המלונות שרתון, ממילא ומצודת דויד, מטריקס, קסטרו, רשת רונן חן ועד עסקים קטנים ובינוניים.

לאה סטל - עוזרת אישית

לאה - עוזרת אישית

אחראית על התקשורת עם הלקוחות, על הגבייה השוטפת, על שליחת התכנים ומתן מענה לפתרון בעיות. מניעה את כל האדמיניסטרציה בחברה, נמצאת מאחורי הקלעים ומקלה באופן משמעותי על בעלי עסקים.

מאמינה בערכים של מסירות, מקצועיות ונאמנות לעסק ורואה בעבודה שלי – שליחות גדולה.

שליחה באמצעות ווטסאפ