ספרים קומיים ומעצימים במספר שפות, פרי עטי, במיוחד עבורכם ולהנאתכם 🙂

לרכישה | הסרטן מת מצחוק

“כולנו נתקלים באתגרים ומשברים במהלך חיינו, השאלה היא איך כל אחד מחליט להתמודד איתם. אני החלטתי לבחור כל בוקר בהומור כאופציה לחיים טובים ומאוזנים יותר”.

אייל אלטויל אובחן בגיל 31 כחולה סרטן, שלב 4, עם גרורות בגופו וסיכויי החלמה נמוכים. אייל ,שכל חייו היה רגיל לצחוק ונהג להתמודד עם כל משבר בעזרת הומור, החליט לדבוק בדרך זאת גם הפעם, עם האתגר הגדול בחייו ולהרוג את הסרטן מצחוק ויהי מה. שלוש שנים לאחר החלמתו, הוא התבשר שקיים סיכוי גבוה שהסרטן חזר. למרות הבשורה הקשה, ובעודו ממתין בדריכות לקבלת בדיקות המעבדה, החליט לשוב ולצחוק ואפילו לתעד את החוויה בספר.

הספר “הסרטן מת מצחוק” מספר על ההתמודדות הכפולה של אייל  – מצד אחד עם הסרטן מהעבר ומצד שני עם ההמתנה המאיימת והעתיד הבלתי נודע. בספר צוחק אייל על הכל: על המערכת הרפואית, החברים, המשפחה, הגראס, בנק הזרע, השפעות הטיפול ועוד.

זה ספר על החיים כבן אנוש בזמן משבר, על כל התחושות בתקופה כזאת ועל מה שמצחיק בזמנים כאלו. הספר יסייע לקוראים לגייס את הכלים הנדרשים – צחוק, הומור ואופטימיות – כדי להתמודד עם משברי חיים, גדולים וקטנים, רפואיים ואחרים, שכולנו חווים בדרך זאת או אחרת.

“הספר הוא ברכה לכל מי שעומד בפני משבר בכלל ואתגר רפואי בפרט. הוא מראה כיצד יכול כל אחד להתמודד איתם, בלי להיות קורבן של המצב, אלא מתוך בחירה לחוות את הצד הקומי והאופטימי שלהם, מה שבטוח יכול לסייע בהחלמה. קריאה חובה לכל אדם!.”

לני רביץ, מנהל מכון גשטלט בישראל ומחבר רב המכר “אופטימיות נצחית”. 

This book is a blessing to all people facing any sort of crisis, and more so if it is a medical challenge. It shows how each and every one of us can deal with them, without becoming a victim of the situation, but by choosing to experience its comic and optimistic side. That alone will most certainly assist recovery. Reading it is a must for everyone.

Lenny Ravich, Director of the Gestalt Institute in Israel and author of the best-seller Everlasting Optimism.

“هذا الكتاب نعمةٌ لكل مَن يواجه أي نوع من الأزمات، وخاصة إن كانت أزمة طبية. وهو يوضح كيف يستطيع كل واحد منا أن يتعامل معها، دون أن يقع ضحية للظروف، من خلال الاستمتاع بالجانب الكوميدي والتفاؤلي منه. وهذا من شأنه حتى لوحده أن يساعد في التعافي. قراءة هذا الكتاب إجبارية للجميع!”.

ليني رافيش، مدير معهد Gestalt Institute في إسرائيل، ومؤلف الكتاب الأكثر مبيعا “تفاؤل أبدي”. 

לרכישה | למי קראת אבא ?!

לאחר ספרו המצחיק והמעצים “הסרטן מת מצחוק” המתאר את החלמתו ממחלת הסרטן באמצעות הומור וצחוק, אייל אלטויל חוזר בספר נוסף. לאחר שנים של ניסיונות ואכזבות קשות, בגיל 41 הוא הפך לאבא בפעם הראשונה ועוד בתקופת הקורונה!
בספר “למי קראת אבא?” הוא מתאר את השנה הראשונה מאז נולד בנו. חוסר השינה, הניסיונות לעשות סקס, העצות ה”פרודוקטיביות” שהסביבה מחלקת, איבוד העצמאות ועוד. מעבר לכל האתגרים הוא מתאר את המתנה המופלאה הזאת שנקראת ילד, את האור שהוא מכניס לחיים ואת האופן שבו יצור כל כך קטן יכול ליצור שינוי עצום וללמד אותנו איך לחיות את החיים במלואם.
זהו ספר קומי ומעצים המבוסס על טורו השבועי של אייל באתר ynet, טורים נוספים שלא ראו אור, קריקטורות, פוסטים שפורסמו במדיות השונות והגיגים נוספים, ובעיקר זהו ספר אשר מפגיש אותנו עם הילד שבנו ומראה כיצד כל אחד, בכל גיל, יכול להשאר הילד הקטן הזה, או כמו שאייל אומר: “הייתי משוכנע שאלמד את הילד שלי על החיים והעולם וגיליתי שהוא זה שמלמד אותי בכל יום לחיות מחדש.”
אייל אלטויל, 42, הוא שחקן, סטנדאפיסט, מרצה ובונה הרצאות וסדנאות. בוגר בית הספר למשחק מיסודו של יורם לוינשטיין ובעל ניסיון רב במשחק, הדרכה וכתיבה. כתב והשתתף במספר תוכניות טלוויזיה ופרויקטים מובילים, כותב הטור ב-ynet “למי קראת אבא?!”. בשנים האחרונות הרצה בוועידת TEDx, ומופיע בארץ ובחו”ל עם המופע “הסרטן מת מצחוק” המספר את סיפור החלמתו ממחלת הסרטן באמצעות הומור וצחוק. נוסף על כך, כתב את הספר “הסרטן מת מצחוק” ואת סדרת הטלוויזיה “למה מי מת?!” המשודרת בערוץ yes דרמה. כמו כן, מעביר סדנאות התפתחות והעצמה באמצעות הומור וצחוק, משמש מדריך מרצים לעמידה מול קהל ובונה הרצאות וסדנאות.

המלצות גב הספר:

פרק לדוגמא

טיול ברדיוס 0 ק"מ
מה למדתי מהילד שלי על דאגות

“אולי ניסע לאיזה נחל בסופ”ש ונעשה מסלול עם הילד?” אומרת לי אשתי האהובה. “אני אשמח שננוח השבת בבית, היה לי שבוע קשה,” אני עונה לה. בגדול ההצעה של אשתי האהובה אמורה להיות עבורי הדבר הכי מפתה שיש, ואני לא אמור להגיב אליה כמו זקן נרגן במחלקה גריאטרית.

שליחת הודעה
דילוג לתוכן