סנדי פאר

מרצה ומאמנת לשינוי תודעתי

את אייל זכיתי להכיר אחרי שכתבתי את ההרצאה שלי . שלחתי לו סרטון קצר והוא אמר לי שזה משהו אחר ממה שראה אבל יגיע בכל זאת לראות. הפגישה הראשונה שלנו היתה בהרצאה שהעברתי . שלאחריה הוא היה בטוח שלמדתי תסריטאות או משחק.(כל חיי הייתי השחקנית הטובה ביותר רק לא השחקנית הראשית בסרט של חיי). ובכל זאת הוא זיהה פוטנציאל אדיר של הרצאה שהיא אחרת שרק הוא היה יכול לראות .
התחלנו לעבוד . כמות הדיוקים היתה מטורפת,המסרים,הניואנסים הקטנים שהפכו הכי גדולים ומשמעותים היו בזכותו.
אז תודה לך איש יקר שהאמנת בי לאורך כל הדרך. תודה שהסיפור שלי קורם עור וגידים במסע של חיים אחרים .ותוך כדי הפכתי לשחקנית הראשית של חי!

סנדי פאר ואייל אלטויל
סנדי פאר ואייל אלטויל

תקציר ההרצאה

כמה מאיתנו היו רוצות לחיות את חייהן בצורה הכי מדויקת ומהותית? עם יד הלב, כמה מכן מספרות לעצמן סיפור שמונע מהן להגיע למקום הזה?

מהרגע שסנדי שמעה כילדה את אביה אומר ש"כשהיא נולדה ונודע לו שזאת בת הוא רצה לקפוץ מהחלון", היא הרגישה שהיא קללה ולא ברכה. זה גרם לה להיות שק חבטות של עצמה מרגע זה ובהמשך חייה הבוגרים. רק כאשר הדבר כמעט גרם למותה, החליטה לבחור בחיים, לשנות את הסיפור שלה, וליצור מציאות מעצימה ומדויקת עבור עצמה.

בהרצאה מעצימה משולבת הצגה מספרת סנדי דרך העיניים של הילדה שהייתה, כיצד ריצתה את כולם, חיה בתחושת קורבנות, התעללה בעצמה נפשית ובעיקר מנעה מעצמה את מי שבאמת מגיע לה להיות. ובעיקר איך הפסיקה את הסיפור המעוות שהיא מספרת לעצמה והבינה שאנחנו לא הסיפור שאנחנו מספרות לעצמינו ויכולות להתאים לעצמינו את הסיפור המדויק עבורנו.

בהרצאה היא מספקת כלים ל:

  • להבנה עמוקה של מדוע אנו מספרים לעצמינו את הסיפור הספציפי שתוקע אותנו וכיצד ניתן לשנות אותו.
  • לאהבת סך כל חלקינו ויכולתנו לחיות בשלמות גם עם השברים שלנו.
  • לשחרור כעסים והשלמה עם העבר בכדי לרפא את ההווה.
  • לייצור שינוי פנימי חיובי שישפיע על החוץ.

כל סיפור ניתן לשנות, רק צריך את האומץ להסכים להסתכל עליו!

סנדי פאר, 48, היא מאמנת לשינוי סיפור החיים שאנו מספרים לעצמינו. מקיימת מעגלי נשים, סדנאות, הרצאות וטיפולים פרטניים בכל הקשור לנושא. היא מטפלת באמצעות כלים שלמדה ופיתחתי מעולם הנומרולוגיה טיפולית, תטא הילינג, הרייקי והקבלה. בנוסף התמקצעה באבחון בפרחי בך, מודעות בקואצ'ינג לנוער.

כמה מכן מבינות שהסיפור שאתן מספרות לעצמכן הוא רק חלק ממי שאתן באמת?

שליחה באמצעות ווטסאפ