מחפשים משקיעים לסטארט אפ שלכם?

אני בטוח שאתם כבר יודעים שהסטארט אפ שלכם שווה את ההשקעה, אבל זה לא מספיק כדי לגייס אותה.
כדי שהמשקיעים ירצו להשקיע בכם הם חייבים תחילה להשתכנע ולהאמין שהכסף שלהם יושקע באופן חכם וכדאי מבחינה פיננסית. במציאות של היום חברות סטארט אפ רבות מחפשות אחר משקיעים – זאת משימה מאתגרת שמחייבת אתכם לבלוט ולהבריק לפחות כמו הסטארט-אפ שלכם.

אז איך עושים את זה נכון?

יחד נבנה מצגת משקיעים שתמתג את הסטארט אפ שלכם כהבטחה עסקית, אבל לא עוד מצגת אינפורמטיבית "יבשה" כמו שכולם עושים אלא מצגת שמבוססת על הסיפור שלכם ועל הרעיון, סטוריטלינג (storytelling) מרגש, מרשים וכובש.

ליצור מצגת משקיעים מבריקה וממגנטת

בחר את המסלול שלך

יש לך סיפור שאתה רוצה להפוך להרצאת דגל סוחפת ואין לך מושג מהיכן להתחיל? אתה מוצף בהמון סיפורים ולא יודע איך לשזור אותם לרעיון אחד מרכזי? מעוניין בהרצאה עם הומור? חולם להופיע מול קהל עם הרצאה עוצמתית ולהשפיע על המוני אנשים! מעוניין להפוך את הסיפור שלך להכנסה נוספת או עיקרית? זה בדיוק המסלול בשבילך!

יש לך רעיון מרכזי וכיוון מובנה להרצאה/מצגת? צריך לסדר את הרעיונות שלך במעטפת נכונה ומדויקת? אתה לא מאלו שצריכים שיכתבו עבורם מילה במילה אלא מספיקים לך מבנה ושלד חזקים? המסלול הזה הוא עבורך!

רץ עם המצגת שלך ורוצה להכניס לתוכה שינויים קלים? רוצה לשדרג את המצגת שלך ולהכניס לתוכה את אפקט ה-וואו? לקחת אותה לשלב הבא? לא בטוח אם המצגת כיום היא הכי מדויקת שיש? המצגת לא מצליחה להרשים את המשקיעים כמו שהיית רוצה? מעוניין להכניס הומור למצגת? צריך לבנות הרצאת Ted? הגעת למקום הנכון!

יש לך רעיון לא מזוקק שחשוב לך לדייק? רוצה להבין מה הכיוון הכי נכון עבורך? משתוקק לדעת איך ניתן להפוך את הסיפור שלך להרצאה? יש לך הרצאה ורק רוצה לקבל טיפים איך לשדרג אותה? אני פה בשביל זה!

כשמדובר בבניית הרצאה או מצגת אין קסמים – אני מאמין בתהליך ממוקד ומעמיק שבסופו אני מתחייב, ביחד איתך:

  • להבין את הרעיון שלך לעומק ולבדל אותו.
  • לפצח את התובנות העמוקות שנגזרות מהסיפור ומהמוצר שלך, כך שיעניקו משמעות והזדהות לכל מי ששומע אותן.
  • להגדיר את המסרים והתובנות כך שידברו במדוייק למשקיעים הפוטנציאלים ויגרמו להם להבין את הערך העצום שיש עבורם ועבור קהל היעד שלכם.
  • לגלות לך את סודות העמידה מול קהל ולהפוך אותך לפרפורמר שמשדר ביטחון מול משקיעים.
  • לשלב הומור במצגת כדי להבטיח שהקהל שלך יהיה שבוי.
  • לייצר ביחד איתך מצגת שתייצג את הסיפור שלך, של הרעיון ותבלוט מעל השאר.

בעזרת מספר מפגשים ובלווי אישי ופרטני, אדאג שתצא עם מצגת משקיעים מבטיחה שתגרום למשקיעים להבין עד כמה הסטארט אפ שלך משתלם ולרצות להיות שותפים בהשקעה.

 

מרצים מרוצים ממליצים

שליחה באמצעות ווטסאפ