לי קורזיץ

לי קורזיץ

לי קורזיץ 1180 885 אייל אלטויל
לי קורזיץ ואייל אלטויל

עלייה בפיתולים

כל חיי הייתי אינדיבידואליסטית, בטוב וברע. זה חלק מספורט יחידני וההבנה שהכל תלוי בי. החלטתי לספר על הדרך שעברתי והתחלתי להרצות, הצטרפתי למשפחה של רפי עגיב וכחלק מפרויקט הרצאות של ספורטאים רפי עמד על זה שאני יפגוש אדם מיוחד בשם אייל אלטויל. לא ידעתי למה לצפות ואיך תתפתח הפגישה בנינו… כשנפגשנו, הכרתי אדם מדהים עם הקשבה ונתינה, ראש חד, וכזה שמבין את האדם שיושב מולו.

ברירת הדברים החשובים לי והמראה שהציב לי הפכו את צורת המחשבה שלי, ואת המיקוד  לתוכן שמעניין בסיפורי האישי, וסללו לי דרך לבוא ליידי ביטוי תוך מחשבה על הקהל שיושב מולי…

אני לא יכולה להסביר כמה ערך ובניה קיבלתי מהמפגשים….המון תודה על הכל אייל!

תקציר ההרצאה – להרצאה זאת נעשה תהליך קואצ’ינג בלבד

לי קורזיץ היא גולשת רוח שזכתה בארבע אליפויות עולם! בשנים 2003,2011,2012,2013. כספורטאית פרפקציוניסטית כל חייה היא ניהלה את עצמה, סיגלה לעצמה דרכי התמודדות, והחיבור שלה לטבע ולעצמה הוא שתמיד הוליך אותה והוביל אותה להצלחות. בשיא הצלחתה לאחר הזכייה באליפות העולם הראשונה התחילו להגיע ציפיות מהתקשורת, מהסביבה, ומאנשים אשר מונו כדי לנהל אותה, דבר אשר גרם לחרדות שסיפקו 8 שנים שחונות ללא שום תואר. בעקבות התסכול הרב והפחדים לי החליטה להפסיק להתמודד, לפרוש מגלישת רוח ולהתחרות בספורט אקסטרים. באחד התרגילים המסוכנים היא הייתה שותפה לתאונה קטלנית אשר ריסקה את גופה וגרמה לשיקום ארוך. כבחורה היפראקטיבית שהייתה רגילה כל חייה לרעש ולבלגאן היא מספרת איך דווקא השקט שממנו כל כך פחדה כל חייה, הוא זה שגרם לה להבין, שם בשיקום הרחק מכולם ומהים, שההקשבה הפנימית שעליה סמכה כל חייה היא זאת שצריכה להוביל אותה חזרה לגלישת הרוח אבל ממקום שונה. החלטה שהולידה עוד 3 אליפויות עולם והחזיר ללי את האמון בעצמה.