ליהי גרין

* ההרצאה נכתבה עם התסריטאית ליאת פישמן לני

ליווי ומיקוד תהליכי חיים בעזרת מפת הכוכבים

היה לי חלום לכתוב הרצאה מקצועית על מה שאני עושה, לספר לעולם על הכלי המדהים הזה שנקרא פסיכואסטרולוגיה. רק לא ידעתי ממה להתחיל ואיך להגדיר בדיוק את מה שאני עושה. מזל שליאת פישמן לני ליוותה אותי בתהליך כתיבת ההרצאה, דרך הכלים הכל-כך פרקטיים וברורים שפיתח אייל אלטויל היא עשתה לי סדר בראש, דרכה הבנתי את השיטה הייחודית שלי, היא עזרה לי לשזור את סיפור חיי יחד עם העיסוק שלי כמלווה ומאמנת בעזרת פסיכואסטרולוגיה, ברגישות אינסופית היא הפכה את כל מה שיש לי בראש להרצאה מרתקת, אפקטיבית, שנותנת כלים פרקטיים לקהל.
תודה על תהליך העבודה הנפלא שעברנו יחד, בלעדיך זה לא היה קורה 

ליהי גרין

תקציר ההרצאה

"מסע בין כוכבים"

מיקוד תהליכי חיים באמצעות פסיכואסטרולוגיה

מאז שהייתה ילדה, ליהי ידעה בוודאות שהיא תהיה שחקנית ונראה היה שהיקום משתף איתה פעולה. כנערה, היא הייתה בחוגי תאטרון והופיעה בכל אירוע בעיר. היא שירתה בתיאטרון צה"ל ומשם המשיכה ללימודי משחק אותם סיימה בהצלחה. עם סיום הלימודים היא סומנה כ"דבר הבא", לוהקה להפקה בתיאטרון גדול וצילמה פיילוט לסדרת טלוויזיה. היא הייתה בטוחה שהדרך שלה להצלחה סלולה. תוך שבוע הכניסו לה מחליפה בתאטרון והפיילוט שלה לא התקבל. היא מצאה את עצמה בלי עבודה ובלי כיוון בחיים. ואז היא פגשה את פסיכואסטרולוגיה.

בהרצאה מרתקת היא חושפת כיצד דרך הפסיכואסטרולוגיה היא הבינה שהמשחק זה רק אחת הפלטפורמות להביא לעולם את הייעוד שלה בחיים – לגעת באנשים, לדייק ולקדם אותם במסע האישי שלהם. וכיצד דרך המפה האישית, היא יכולה לעזור להם להתבונן ולאבחן את ההתרחשות החיצונית והפנימית ולמקד את תהליכי החיים, כדי שיוכלו למצות את הפוטנציאל, ולהגשים את הייעוד שלהם.

בהרצאה היא נותנת כלים מעולם הפסיכואסטרולוגיה:

איך לגלות את התמה שלנו ולהשתמש בה לטובתנו?
איך לשבור נקודות מבט ופרדיגמות מעכבות?
איך לא לפחד ממשברים אלא לראות אותם כהזדמנות אמיתית לשינוי?
איך לקחת את הכאב ולהפוך אותו למתנה שאנחנו מעבירים הלאה?

ליהי גרין היא מלווה ומאמנת דרך הכלי של הפסיכואסטרולוגיה. דרך מפה אישית היא מאפשרת התבוננות עמוקה על מסע החיים של האנשים אותם היא מלווה, מראה להם את החוזקות שלהם, איפה הכאבים והקושי שלהם נמצאים ומתמקדת בייעוד ובמתנות שהם באו להביא לעולם. היא עוזרת להם לצמצם את הפער שבין המפה שלהם לחיים עצמם כי הגיע הזמן של כל אחד לזרוח.

שליחה באמצעות ווטסאפ