כשהומור ומדיטציה נפגשים

מוח צוחק ומוח שקט

אנו חיים בתקופה מאתגרת, מלאת עומסים שמביאה עמה לחצים גדולים המשפיעים על בריאותנו.
המוח שלנו ניזון ממה שאנחנו מאכילים אותו והתזונה הפיזית, המנטלית והרגשית שנספק לו היא זאת שתקבע את איכות החיים שלנו, את ההישגים שנגיע אליהם, את התקשורת שלנו עם עצמינו ועם האחרים ובעיקר את הבריאות שלנו!
כשחליתי בסרטן קטלני בעל 5% החלמה, במקום לשקוע בדיכאון החלטתי להשתמש בהמון הומור וצחוק, החלפתי הרגלים שעיכבו אותי ובעיקר שיניתי את צורת החשיבה שלי. אחד האנשים שהכי עזרו לי בכך היה יהונתן קדם, הומאופת ומורה למדיטציה אשר הקליט עבורי משפטים מחזקים ומעצימים שהותאמו ספציפית למשבר אותו עברתי ולסיפור חיי. את המשפטים הייתי משנן תוך כדי תרגול מדיטציה. הדבר השפיע על המוח שלי לחיוב, הרגיע אותי ונתן לי המון כח ותקווה. אין לי ספק שהתהליך אותו עברתי היה מהגורמים המשמעותיים להחלמתי.
או מדבריו של יהונתן:
“מדיטציה הינה אימון למוח ומטרתה להביא לסדר ואיזון פנימיים, כך שיחלחלו לכל תחום בחיי האדם ויצרו שינוי לטובה בבריאותו, בהתנהגותו, דרך חשיבתו והשפעתו על הסביבה”.

כשהומור ומדיטציה נפגשים
כשהומור ומדיטציה נפגשים

בהרצאה אינטרקטיבית ומלווה בקטעי וידאו:

  • נבין את חשיבות ההומור והצחוק ויתרונותיו ככלי לריפוי ושיפור איכות חיינו.
  • נחקור כיצד פועל המוח ואיך ניתן לחווט אותו על מנת שיפעל לטובתינו במקום נגדינו.
  • נקבל כלים פרקטיים לשימוש ביום יום להפחתת סטרס, חרדות ולחצים.
  • נבצע טכניקות של צחוק.
  • נתרגל מדיטציה מיוחדת.
  • נענה על שאלות באהבה.

• ניתן להזמין את ההרצאה כפרונטלית או ב ZOOM

להזמנות:

אייל אלטויל:

שחקן, סטנדאפיסט, מרצה, סופר ובונה הרצאות. בוגר בית הספר למשחק מיסודו של יורם לווינשטיין ובעל ניסיון רב במשחק, הדרכה וכתיבה. כתב והשתתף במספר תכניות ופרוייקטים מובילים.
בשנים האחרונות הרצה בוועידת TEDx, מופיע בארץ ובחו”ל עם המופע “הסרטן מת מצחוק”, המספר את סיפור החלמתו ממחלת הסרטן באמצעות הומור וצחוק. בנוסף כתב את הספר “הסרטן מת מצחוק” וסדרת הטלוויזיה “למה מי מת” העוסקת בנושא, תראה אור בערוץ yes השנה. כמו כן הוא מעביר סדנאות התפתחות והעצמה באצעות הומור וצחוק, משמש כמדריך מרצים לעמידה מול קהל ובונה הרצאות וסדנאות.

יהונתן קדם:

מתרגל, כותב וחוקר מדיטציה כבר יותר מ-18 שנים. בוגר תואר ראשון בלימודי כלכלה בלונדון ותואר שני במינהל עסקים בניו יורק ובוגר לימודי הומאופתיה במכללה למינהל.
בשנת 2007 הקים וניהל את “מרכז אדיב לאורח חיים בריא” ברמת החייל ובשנת 2011 הקים את “מרכז יסוד – מרכז לרפואה משלימה”.
דרך הלימוד שלו הינה ייחודית, בכך שהיא מאמצת את הידע ממקורות עתיקים בתורת הקבלה והבודהיזם, מדיטציה ורוחניות עכשווית, כדי להטמיעם במציאות היומיומית ובעולם העסקים. שילוב זה מתחדד בהיותו בין השאר איש עסקים עצמאי בתחום הנדל”ן.

השאירו פרטים ואחזור אליכם:

    שליחת הודעה
    דילוג לתוכן