יסמין פיינגולד

יסמין פיינגולד

יסמין פיינגולד 1180 885 אייל אלטויל
יסמין פיינגולד

בתנועה מתמדת – להמשיך להצליח למרות הקשיים

הכרתי את אייל בהכנות לערב ספורטאים בתל אביב.

אני אמנם מרצה מאוד מנוסה, אבל הורגלתי לדבר ולהעביר הרצאות ארוכות כמרצה יחידה, ופתאום הייתי צריכה להשתלב בסבב של מרצים כשעומדות לראשותי רק 10 דק’ להעביר את המסר. זה אתגר לא פשוט להשתלב בתוך קבוצה של כוכבים ולמקד ולחדד את מה שיש לך לומר לזמן מצומצם.

לאייל היה תפקיד מאוד חשוב במהלך הזה. הוא ידע לשים את האצבע על הדברים הכי חשובים, טיפח את ההתלהבות והצית את הזיק בעיניים. הרעיונות שאייל נתן בנוגע להרצאה עצמה, ה”חימום” שעשה לנו לפני ההרצאה, והליווי הצמוד במהלכה והתמיכה בנו כקבוצה וכיחידים תרמו מאוד להצלחה של ההרצאות.

נהניתי לעבוד עם אייל, וההשפעה של העבודה שלו איתי ניכרת גם בהרצאות שלי בהמשך.

שמחה על ההזדמנות לעבוד איתו.

תקציר ההרצאה – להרצאה זאת נעשה תהליך קואצ’ינג בלבד

אם תשאלו את יסמין פיינגולד, אלופת ישראל בחתירה אקדמית בשנים 2008 ו 2010  מה קרה באותו יום שבו היא התהפכה עם סירתה בירקון, שהתה 4 דקות מתחת למים מחוסרת הכרה וללא אוויר עד שאדם צדיק אחד החליט לקפוץ למים ולהציל את חייה, היא לא תדע להגיד לכם. מוחה אשר נפגע בצורה קשה מאוד בעקבות התאונה שינה לגמרי את שגרת חייה. מסטודנטית מצטיינת לכזאת שמוציאה תוצאה 2 במבחן, מאחת שזוכרת אירועים שנים אחורה, לכזאת שלא זוכרת מה קרה 5 דקות לפני. לאחר שיקום קשה, ואין ספור קשיים מינפה יסמין את הפגיעה הקשה בזיכרון על מנת להבין שהכל נמצא בראש! וגם אם “הראש שלי מפוזר בכל מקום” כמו שהיא נוהגת להגיד. יסמין מוכיחה שלא משנה מה קורה אנחנו יכולים לקבוע איך לגרום למח להירתם לטובתנו ולהצליח למרות הכל.