יורם ארבל

יורם ארבל

יורם ארבל 768 432 אייל אלטויל
ככה כן בונים חומה! – יורם ארבל בשידור חי

ככה כן בונים חומה! – יורם ארבל בשידור חי

כבר כמה שנים טובות שאני מתכוון להכין הרצאה שתסכם את הקריירה הארוכה שלי. בכל פעם שהתיישבתי לכתוב, נתקלתי במערכת מחסומים שלא הצלחתי לפרק. עד שפגשתי את אייל אלטויל! והפגישה איתו הביאה הארה! הגיון, יצירתיות, סדר מחשבתי, הומור והמון רצון טוב מצידו, אשר הוליכו אותנו בדרך סלולה ובטוחה אל היעד.

כל מפגש היה חוויה מרתקת ונעימה. משבוע לשבוע התקדמנו יחד, שיפצנו ושפצרנו יחד, עד שברכנו על המוגמר.

המסע עם אייל הפך בהמשך הדרך לחברות יפה ומפרה. פשוט איש נפלא!

תקציר ההרצאה

יורם ארבל הוא חלק בלתי נפרד מנוף התקשורת בישראל למעלה מ – 55 שנה. כל אחד ואחת מאיתנו מכירים את קולו הייחודי ואת דמותו הטלוויזיונית המרתקת המלווים את האירועים הגדולים בדברי ימיה של המדינה. החל מההודעה על פתיחת מלחמת ששת הימים, דרך אירועי הספורט המרכזיים ומטבעות לשון כגון “הללויה” ו “ככה לא בונים חומה” ועד התכנית המהפכנית “מי רוצה להיות מיליונר”.

אך לא הרבה אנשים מכירים את סיפור ילדותו המרגש, את תרומתו לשינוי פניה של הטלוויזיה בישראל, ואת הרגעים המרתקים שמאחורי השידורים המגיעים לכל בית, מסע שהפך אותו מכשרון למותג.

בהרצאה ייחודית לוקח יורם ארבל את הקהל למסע חייו המרתק, דרך המחוזות השונים בתקשורת, תוך שהוא מספק סיפורים מצחיקים ומרגשים כל הדרך אל הפסגה. בנוסף הוא נותן כלים ונוסחאות מנצחות איך לשמור על רלוונטיות במשך כל כך הרבה שנים, ועל ההבדל בין הבטחה למימוש.