טל סנונית

לבחור להיות רצון מברזל – לשחות בין המנטלי לפיזי לבחור להיות

איל יקר, רציתי להודות לך מקרב לב על עזרתך בכתיבת ההרצאה שלי, ובפרט על יכולתך הקסומה לראות את נפשי ברגישות ובחכמה שאין שני לה והוצאת הדברים מהנפש למילה הכתובה. תודה רבה!

טל סנונית ואייל אלטויל כתיבת הרצאה

תקציר ההרצאה

• כמה מכם מרגישים שבהחלטות המכריעות בחיים שלהם הם מצליחים להגיע לתוצאה המירבית והמדוייקת להם?
• כמה מכם חשים סיפוק מירבי מהתוצאות שבבחירות שלהם?
• כמה מכם היו רוצים להגיע ליותר הישגים עם יותר סיפוק?

מגיל קטן טל סנונית לא התפשר על אף אחד מאלו בדרך להצלחה ועשה הכל בדרך להגשמת החלום הכי גדול שלו. עוד מהיותו ילד בקיבוץ כשמרד בכל מוסכמה אפשרית מעזיבת הקיבוץ, דרך איחור לבר המצווה שלו רק כדי לא להפסיד תחרות שחייה, ועד החרמת מכונת הכתיבה של אימו הסופרת עד שלא תחזיר לו את האופניים כדי להגיע לאימון.
דרך עבודה קשה ששילבה מאמצים אירובים ואן אירובים בצורה אינטנסיבית, כח מתפרץ, ודופק גבוה, הוא פיתח שלל שיטות וטכניקות מנטליות שעזרו לו להתמודד עם הקשיים ולסלול את דרכו להיות אחד הספורטאים הטובים בתחומו.

טל סנונית היה קפטן נבחרת ישראל בכדורמים במשך שנים רבות ונחשב לספורטאי הקבוצתי המעוטר ביותר בתולדות המדינה. הוא זכה באליפויות בכל קבוצה בה היה שחקן, ושיחק בליגה האיטלקית שנחשבת לטובה בעולם. הוא נבחרת בחגיגות ה 70 של המדינה לאחד מ – 70 הספורטאים המשפיעים ביותר. כיום הוא מתמודד בתחרויות של מים פתוחים ונחשב לאחד המובילים והטובים בתחומו.
זוהי הרצאה מרתקת שמספקת כלים ומראה איך עבודה מנטלית, שהיא דבר נרכש לחלוטין ביחד עם עבודה פיזית, יכולה לשפר כל ביצוע בצורה מהותית, ולהביא אתכם להישגים גדולים ולסיפוק רב.

שליחה באמצעות ווטסאפ