חני בורובסקי

חני בורובסקי

חני בורובסקי 1180 885 אייל אלטויל
חני בורובסקי ואייל אלטויל

לאכול מהלב – לגרום לילדכם לרצות לאכול בריא

אייל היקר עזר לי לכתוב את ההרצאה המהממת שלי וליווה אותי בכל תהליך הלידה שלה עם כל הפחדים שהיו כרוכים בכך.

אייל המדהים, תמשיך ללוות בצורה כל כך רגישה ומקסימה את כל מי שרוצה להתפתח ולגדול ממה שעבר בחייו ועל הדרך להוסיף איזה מתנה ולשתף את העולם בתובנותיו העמוקות.

אני אוהבת אותך איש יקר! אתה מלך.

תקציר ההרצאה

כמה פעמים ביקשתם מהילד שלכם לאכול וזה הסתיים בצרחות ובכי?
כמה פעמים דחפתם לילדים שלכם ממתקים במקום אוכל מזין ומחזק?
כמה פעמים הילד שלכם אכל כדי לפצות על פצע רגשי במקום כדי לשבוע?

חני בורובסקי, היא שפית, מתמחה באוכל בריא, ומעבירה קורסים של בישול. מאמינה שהדרך להגיע אל הקיבה של הילדים שלכם היא דרך הלב. ושתקשורת נכונה ומדוייקת לא רק תגרום לילד שלכם לרצות לאכול אלא גם תחזק את הקשר בינו לבינכם ובינו לבין האוכל.
אוכל הוא אחד הדברים הכי חשובים לצמיחתנו הגופנית, להתפתחותנו השכלית ואפילו למצבי הרוח שלנו! ואין שום סיבה שילדינו לא רק שיקבלו את כל זה, אלא גם ישמחו לקבל זאת ויותר מכך, יבחרו בכך בעצמם!
בשנים האחרונות חני מובילה את התכנית המצליחה “כל הילדים אוכלים” שמשודרת בקשת – ערוץ 12 בה היא מספקת פתרונות יצירתיים כיצד הורים יכולים לפתח דיאלוג עם הילדים לגבי האוכל ולהפוך את הסרבנות המוחלטת שלהם לתקשורתית.
אנו חיים בעידן בו הכל מהיר ואינסטנט. אנחנו לא חושבים על סוג האוכל שאנחנו אוכלים ושפוגע בגופנו. אנחנו אוכלים בעמידה תוך כדי עיסוקים ופוגעים בבריאותנו ובאיכות חיינו. אנו לא מבדילים בין אכילה לצורך שובע לבין אכילה רגשית ומעמיסים על נישמתינו וגיזרתינו. ואת כל זה אנחנו מעבירים לילדינו אשר לוקחים מאיתנו דוגמא אישית.
בהרצאה ייחודית זאת תקבלו כלים איך לעשות את הבחירות הנכונות והמדויקות, כיצד לשפר את התקשורת מול הילדים, ועל כמה חשוב כל אוכל שאנו בוחרים בו ומה היתרונות הרבים של כל אחד מהם והשפעתם על ילדיכם.