ורד פלדמן

ורד פלדמן

ורד פלדמן 1180 885 אייל אלטויל
ורד פלדמן ואייל אלטויל

לגוף שפה משלו – לדבר ולא רק במילים

את אייל אני מכירה כבר 15 שנים ועברנו הרבה ביחד, אבל שיתוף פעולה מקצועי כזה אינטימי ועמוק עשינו בעצם רק עכשו כשהגעתי אליו עם הרצאה שחלמתי עליה על שפת גוף. אייל בנה איתי מסגרת עבודה שאפשרה לי תוך זמן קצר ובעבודה ממוקדת להצליח לדייק את החומר שלי , להנגיש אותו החוצה ולהביא את עצמי בלי פחד לתוך הדבר..בדיוק שלושת הדברים שלא ידעתי איך להוציא לפועל. בדרך משותפת, בעדינות ובמקצועיות, בלי לוותר לי הוא הלך איתי בקצב שהתאים לי ובלי שיפוטיות אף לא לרגע.

תקציר ההרצאה

באמצע החיים גילתה ורד פלדמן את זהותו של אביה הביולוגי. היא לא האמינה שזה יקרה בזכות מבט חטוף על כף רגלה, ושבעזרת קריאת שפת גוף ישתנו לה החיים.

בשונה ממילים את הגוף שלנו אי אפשר להשתיק. הגוף שלנו תמיד ידבר!
בעקבות האירוע החלה ורד לחקור לעומק את עולם שפת הגוף המרתק ולהבין את החשיבות העצומה שלו על איכות חיינו והישגנו.
בעזרת ניסיונה הרב מעולם הבמה והמסך ועבודה על דמויות מגוונות, בהרצאה יוצאת דופן המשלבת קטעי משחק ובשיתוף הקהל נחשף בצורה קומית ורגישה לכלים פרקטיים לקריאת שפת גוף ושימוש נכון בה. כאלו שיעזרו בחיזוק הבטחון העצמי והתגובות האוטנתיות במצבי לחץ, ושישרתו אותנו ביום יום בפגישות עסקיות, נתינת שירות, עמידה מול קהל ,פתירת קונפליקטים, שיפור התקשורת , ומיצוי יכולות הביטוי.

90% מהמסרים שאנחנו מעבירים אינם מילוליים, זה הגוף שלנו שמדבר. אז בואו ללמוד את השפה הכי מדוברת בעולם – שפת הגוף!

ורד פלדמן, 38, נשואה ואמא לשלוש, שחקנית תיאטרון וטלוויזיה, בימאית, מנחת סדנאות ומרצה. בוגרת לימודי שפת גוף בהנהגתו של ד”ר קובי אסף.כל הזכויות שמורות © 2018 – אייל אלטויל

שליחת הודעה