טריילר למופע הסרטן מת מצחוק

מופע יחיד הומוריסטי ומרגש!

האם הומור וצחוק חיוניים לבריאות שלנו?
האם הומור וצחוק יכולים להוריד את רמת החרדה, הלחץ והכעסים שלנו?
האם הומור וצחוק יכולים להציל את החיים שלנו?

דבר אחד אני יודע בוודאות, מנסיוני האישי:
אפשר להתגבר על כל מכשול בחיים בעזרת הומור וצחוק!

לאחר שהחלמתי ממחלת הסרטן, או יותר נכון להגיד הרגתי אותו מצחוק,
אשמח לשתף גם אתכם בחוויות שעברתי ובתובנות שהפנמתי. במילים אחרות, אני רוצה שגם אתם תצחקו אתי על הסרטן.
אתם בעניין?
כי אפשר להתגבר על כל מכשול בחיים באמצעות הומור וצחוק!

 • לפני מספר שנים התעוררתי עם כאבי בטן עזים שהתבררו בהמשך כסרטן קטלני ששולח גרורות לכל הגוף (חוץ מהאף, ובהתחשב בגודל האף שלי זה די מפתיע שדווקא לשם הוא לא הגיע).

  בעקבות הממצאים היה עלי לעבור סידרת טיפולים אינטנסיביים הכוללים מספר ניתוחים, כימותרפיה, הקרנות והשתלת מוח עצם (ושתיית עשב חיטה לניקוי הגוף. נשבע לכם אני לא יודע מה היה יותר גרוע!) ועם כל זאת נאמר לי שסיכויי ההחלמה שלי אינם גבוהים, בלשון המעטה (בואו נגיד שזמן ההרצאה יותר ארוך מהזמן שהרופאים נתנו לי) – 5% כך נאמר. היה עלי להחליט האם לשקוע בדיכאון עמוק או לנסות למצוא פתרון יותר יצירתי.

  למרות כל הפחדים והקשיים קיבלתי החלטה לקחת מצלמה, לתעד את כל התהליך ולנסות לצחוק כמה שאפשר על כל חוויה שעברתי בזמן המחלה. לאחר שנה וחצי, כנגד כל הסיכויים הרגתי את הסרטן מצחוק! היום, כאשר אני בריא לגמרי, ברצוני לשתף אתכם במסע שעברתי, בחוויותיי ההומוריסטיות והיותר רציניות, בליווי קטעי וידאו.

  חשוב לי לציין כי המופע מתאים לכל סוג של קהל, שכן הסרטן אותו עברתי הוא רק סימפטום גדול לכל “הסרטנים הקטנים” אותם כולנו חווים ביום יום והבחירה היחידה שלנו היא באיזו דרך לקבל אותם. ההחלמה מהסרטן מסמלת עבורי הרבה יותר מניצחון של מחלה קשה, אלה התגברות הרוח על כל מכשול ואתגר בחיים ולו זה שנראה לנו הגדול והמפחיד ביותר.

ממליצים מספרים

  שליחת הודעה
  דילוג לתוכן