גלי עגיב מלול

יריית פתיחה – לכוון לדרך חדשה

הכרתי את אייל אלטויל בנובמבר 2018. הגעתי הססנית וחסרת בטחון וכבר בפגישה הראשונה הוסרו המחסומים. המפגשים זרמו בעבודה משותפת ומשמעותית. אייל אסף ממני חומרי גלם ותרגם אותם ליצירה, הוביל אותי יד ביד, צעד צעד, במקצועיות רבה עד לבנייה של הרצאה מלוטשת ושלמה. נהניתי מכל רגע במחיצתו וזכיתי בתוצר סופי שלא חלמתי כמותו. תודה!

גלי עגיב מלול ואייל אלטויל כתיבת הרצאה

תקציר ההרצאה

אנחנו אף פעם לא יודעים מה החיים מזמנים לנו… זה נכון לגבי כל אחד מאיתנו, ובטח עבור גלי עגיב מלול.

בכ"ט בנומבמבר, גלי חזרה הביתה וגילתה את בנה, מור בן ה 15, ירוי במיטה לאחר שניסה להתאבד, וכשאקדח מונח בין רגליו.

מסע מטלטל ורווי תהפוכות, שארך כשנה וחודשיים ונמשך עד היום, ולמרות סיכויי אפסי שתנו הרופאים, גלי עשתה הכל ועדיין עושה על מנת לשקם את מור ולהחזיר אותו לחיים ולתפקוד מלא ככל האפשר. אבל בעיקר להחזיר את מערכת היחסים והתקשורת בניהם שאבדה לפני כן.

בהרצאה מרגשת ומעצימה חושפת גלי באומץ רב את הדרך המטלטלת אשר עברה. החל מהרגע הנורא, דרך רגשות אשם שהפכו לתובנות על הקשר המורכב שלה כאימא עם בנה. על הצורך בפתיחות ותקשורת בריאה כדי לזהות אסונות לפני שהם נעשים, ועל האסון שהתחיל כאירוע טראומתי והסתיים כאירוע מחונן שהפך את מערכת היחסים עם בנה לבריאים וחזקים יותר בדרך לריפוי כמעט מלא.

זוהי הרצאה על הזדמנות שנייה שניתנה בדרך נס, ונלקחה בשתי ידיים בדרך לחיים חדשים.

גלי עגיב מלול, 39, היא שוטרת במקצועה. כחלק מתפקידה בתחום קהילתי בעלת ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות מוחלשות, ועם בני נוער בסיכון בפרוייקטים מובילים.

שליחה באמצעות ווטסאפ