ברק בכר

אסיפות אליפות – ניהול ניצחונות ומשברים

נתחיל עם זה שאייל הוא אוהד מכבי, ודווקא זה הפך את העבודה איתו למצחיקה יותר ולכיפית, עקיצות וירידות הדדיות 😊

לאייל יש המון תכונות טובות, הוא אינטליגנט, מצחיק ושנון מאוד. אבל אחד הדברים שיותר אהבתי בעבודה איתו זאת הכנות. לא התבייש להגיד דברים לא נעימים, לא חסך בביקורת, ולא אמר דברים כדי לרצות.

במקצועיות מרשימה, הוא עזר לי להדק ולתמצת המון (המון, המון, המון) חומרים, ובסופו של דבר אחרי עבודה קשה ומתישה, ולמרות ויתורים כואבים ☹ הצלחנו להגיע לארץ המובטחת ולחבר הרצאה מיוחדת ומרתקת.

להחזיק אותי 3 שעות ברצף על כיסא ועם מחשב, כל פגישה (כשלא חסרה לי עבודה על הראש…) זה לא מובן מאליו, והכל בצחוקים ובחיוביות יוצאת דופן.

פשוט בנאדם שונה, מיוחד ונדיר במחוזותינו!

ברק בכר ואייל אלטויל כתיבת הרצאה

תקציר ההרצאה

  • מה הופך צוות בודדים ללהקה מצליחה?
  • איך שומרים על הצלחה לאורך זמן?
  • האם משברים הם בהחלט דבר רע?
  • מה הדרך לייצר קבוצה חזקה מנטלית?

על שאלות אלו ועוד תקבלו תשובות בהרצאתו של ברק בכר, מאמנה המצליח של הפועל באר שבע בכדורגל, אותה הוא מוביל להישיגים חסרי תקדים בכדורגל הישראלי ובחו"ל. משלוש אליפויות היסטוריות לאחר 40 שנה במדבר הספורטיבי, ועד הצלחה היסטורית בזירה האירופית. וכל זאת בגיל 39 בלבד!

פט ריילי מאמנה המצליח של הלוס אנג'לס לייקרס אמר פעם "הצלחה היא בדרך כלל הצעד הראשון לכיוון אסון"

אז מה אפשר לעשות כדי למנוע את זה?

דרך אסיפות קבוצה מגוונות ומרתקות, ברק בכר לוקח אותנו אל מסע של שלוש עונות מוצלחות מעבר לכל הציפיות, למרות דרך רצופת קשיים. בדרכו הייחודית, בקור רוח ועם עבודה קשה ולא מתפשרת הוא בנה צוות מקצועי מסור שעזר לו לגרום לשחקנים להאמין בעצמם לאחר שנים של מחסום. להפוך חדר הלבשה מלא באגו לכזה שמבין את המשמעות של הביחד, ולנהל משברים חסרי תקדים בצורה כזאת שיהפכו ליתרונות.

ההרצאה של ברק בכר היא לא עוד הרצאה על כדורגל. היא על הדרך שלנו להוציא מעצמנו את הטוב ביותר כקבוצה. בדרכים חדשניות וייחודיות הוא מספק לנו את הכלים הדרושים כדי להגיע אל הפסגה ולשמור עליה לאורך זמן.

שליחה באמצעות ווטסאפ