ביוגרפיה

אייל אלטויל – שחקן, סטנדאפיסט, תסריטאי וסופר

בתום שירותי הצבאי עבדתי כמנהל צוות בידור רשתי באילת, במקביל הופעתי כסטנדאפיסט בכל במות הארץ ומשם המשכתי למסלול מלא בסטודיו למשחק מיסודו של יורם לווינשטיין.

מאז סיום הלימודים המשכתי להופיע עם מופע הסטנדאפ שלי, ובמקביל השתתפתי במספר הפקות טלוויזיה ותאטרון כגון:
פינת סטנדאפ בתכנית של צופית גרנט בערוץ 10, עבודה ערבית בערוץ 2, המובילים בערוץ לוגי, זואה קומדי בר בערוץ 2, הצגת התאטרון יד ראשונה מרופא מאת ריי קוני, הצגת הילדים "אגדת סוף העונה" בתאטרון אורנה פורת.
(עוד הצגות בקניון שאני לא אפרט עליהם מהפדיחות…) והקלטתי מספר פרסומות לטלוויזיה ולרדיו.

כמו כן כתבתי למספר תכניות טלוויזיה ומופעי במה כגון: הדרמה הקומית "דובדבני וקובץ" בערוץ 2, מערכוני פילרים לערוץ 2, "צחוק מהעבודה" ערוץ 2, מופע הבמה של ננסי ברנדס "לא לזה התכוונתי" ועוד.

בימים אלו רץ עם המופע שלי "הסרטן מת מצחוק" בארץ ובעולם, בשפות האנגלית והעברית. כתבתי את הספר "הסרטן מת מצחוק" שגם כן יצא לאור בשתי השפות ובקרוב, תעלה תכנית הטלוויזיה שלי "למה מי מת?" בערוץ Yes comedy. בנוסף עוסק כמאמן אישי למרצים וסטנדאפיסטים ובונה הרצאות, מעביר סדנאות צחוק ומופיע עם המופע "צחוק לכל גיל" עם שותפי המדהים לבמה לני רביץ.

זהו,
נראה לי די סבבה לא?… אם בא לכם לקרוא יותר אתם מוזמנים להיכנס לקורות חיים וחוץ מזה אם יש תלונות לגבי דברים שעשיתי אשמח למחוק מהרזומה.

 

קורות חיים