אלון מוזס

* ההרצאה נכתבה עם התסריטאית ליאת פישמן לני

מאמן ומנחה NLP לבני נוער ומבוגרים | מטפל EMID תרפיה בתנועות עיניים

תהליך העבודה עם אייל וליאת מרגיש כמו לידה
מתחיל מול האבא אייל שנותן את הטון ומביא כבר את הרעיון להרצאה מתוך הסיפור שלי, וממשיך בליווי של אייל לאורך הדרך.
המסע עם ליאת עובר דרך הבטן וחיבור לנושא ההרצאה והזדהות של ליאת עם המקור.
רק אחרי שליאת מכילה ומבינה את הרעיון היא מתחילה לתמלל ממש כמו מחזה ובסוף השילוב והזומים המהנים והמחיובים עם ליאת מיילדים את ההרצאה ואבא אייל חוזר לתמונה לדיוקים ותוספות .. עד שעולים על הבמה לפרזנטציה הנכספת שחושפת את הכל.

אלון מוזס אייל אלטויל וליאת לני פישמן

תקציר ההרצאה

בגלל הפחד של מה יחשבו עליו ועל הרצון הפנימי כילד, אלון מוזס חי עם הכאוס ה"מזימות שמתרוצצות בראשו", הוא לימד את עצמו לשתוק ולרצות את הסביבה – גם כאשר התבגר, שהמשיך גם כאשר התחתן והביא ילדים לעולם. רק כאשר הדבר התפוצץ לו בפרצוף, הוא החליט לעשות שינוי ולגשר על הפער שקיים בין מה שמתחולל בפנים למה שקורה במציאות.

בהרצאה מרתקת וחשופה הוא מספר על המחיר אותו שילם, החרדות הגדולות אותם חווה ועל הדרך האמיצה בה החליט ללכת, מסע ההתבגרות אותו עבר, והכלים מעולם ה-NLP וה-EMID, אותם למד ושהוא נעזר בהם על מנת לשנות את התודעה, להתגבר על חרדות, פחדים וטראומות, ולנהל חיים מלאים ויציבים.

בהרצאתו הוא מספק כלים:

  • כיצד להפחית חרדה
  • כיצד ניתן לשנות את התגובה הרגשית שלנו משלילית לחיובית
  • כיצד ניתן לקדד את המוח על פי מה שנכון לנו היום
  • כיצד ניתן לשחרר התניות של טראומות מהעבר על ידי שינוי דפוסי התנהגות
  • תרגילים / טיפים להפחתת עוצמת התחושה השלילית

זוהי לא רק הרצאה על התמודדויות עם חרדות, אלא על היכולת להתמודד עם האתגרים שהחיים מזמנים לנו, להגיע למטרות שהצבנו לעצמנו ולהגשים את החלומות שלנו.

אלון מוזס, אבא לשלושה בנים, בעל קליניקה, מומחה לטיפול בטראומות וחרדות בשיטת NLP ו-EMID. בנוסף בעל תואר ראשון בכלכלה, תואר שני במנהל עסקים ותואר שני במשפטים. אימון לבני נוער עם הפרעות קשב.

שליחה באמצעות ווטסאפ