אלון יפת

השופט – לנהל. לנווט. להכריע.

שמחתי להכיר איש משפחה מיוחד, יצירתי, בעל חוש הומור אבל מעל הכל בן אדם שמחפש ומוצא את הטוב בכל תחום. במהלך הפגישות נחשפתי ליכולות שלך לכתוב ולחשוב בצורה שונה שיודע באומנות לקשור הכל ביחד לסיפור חיים. תודה על הדרך שעברנו ביחד וכמובן להמשך שיתוף פעולה בעתיד.

יש נטייה לחשוב ששופט כדורגל הוא סוג של מכונה, רובוט קר ומחושב שמגיע למגרש, שופט את מה שהוא רואה, שורק את החלטותיו והולך הביתה. אך מה שאנשים שוכחים זה שמאחורי אותה דמות עומד בנאדם עם רגשות כמו כולנו. כזה שכדי להיות שופט טוב ולהגיע לרמות הגבוהות, צריך לעבוד קשה ולהיות מקצוען על כל המשתמע מכך, לנווט את המשחק בהצלחה כמו ספינה בים סוער, לנהל את השחקנים בצורה חכמה, להיות מנהיג, לדעת לקבל החלטות קשות בזמני לחץ ולהתמודד עם משברים תוך כדי המשחק ואחריו, ממש כמו בכל תחום מורכב אחר בחיים.

אייל אלטויל שופט כדורגל אלון יפת - כתיבת הרצאה

תקציר ההרצאה

בהרצאה מרתקת ומעצימה, מספר אלון יפת על מסלולו מילד שנרשם לקורס שופטים רק כדי לקבל תעודה שתאפשר לו להיכנס חינם למגרשים ולראות משחקים שכל כך אהב. כיצד צבר ניסיון בליגות הנמוכות, ולא וויתר עד שהפך להיות לשופט הבכיר של הכדורגל הישראלי, שפט בחו"ל והגשים את חלומו של כל שופט – לשפוט בליגת האלופות ולשמוע את ההמנון מתנגן בלייב!

צעד אחר צעד הוא מתאר את הקשיים והמכשולים החיצוניים והפנימיים איתם היה צריך להתמודד בדרך אל ההצלחה. את הצעדים אותם נקט, ההחלטות אותן לקח, הדרך בה בחר וכיצד גם ברגעים המשבר הקשים ביותר הלך עם האמת שלו בדרך להגשמת המטרה שלו – להגיע הכי גבוה שאפשר!

בהרצאה תקבלו כלים ל:

  • הכנה נכונה לקראת פרוייקט חשוב.
  • התנהלות ומנהיגות במצבי לחץ.
  • ניהול משברים בצורה יעילה ואפקטיבית.
  • נטרול רעשים למען השגת המטרות בצורה הטובה ביותר.
  • ניהול צוות והעלאת המוטיבציה.
  • הבנת מרכיבי המקצוענות.

אלון יפת, 48, היה מבכירי השופטים בכדורגל הישראלי ובחו"ל במשך 20 שנה. בין היתר שימש כשופט בכיר בליגות האירופאיות, ליגת האלופות ומשחקי נבחרות בכירות. האינטליגנציה הרגשית, הילד הפנימי שבו, חוכמת החיים, החן האישי והגישה הנכונה לאנשים הן ששמו אותו ברמות הגבוהות ביותר.

שליחה באמצעות ווטסאפ