איתן חרמון

איתן חרמון

איתן חרמון 768 1024 אייל אלטויל
איתן חרמון ואייל אלטויל
איתן חרמון ואייל אלטויל

אין דבר העומד בפני החלום – הכח המניע למצויינות! סדנא והרצאה.

התהליך שעברתי עם אייל ליצירת הסדנא שלי היה מדהים! המקצועיות הבלתי מתפשרת, הירידה לפרטים הקטנים עד להשלמת התמונה הכוללת. הרגישות, הנעימות, והתקשורת הבין אישית שיש לאייל בנוסף לניסיון הרב, הביאו להצלחה של כתיבת הסדנא. כזאת שתוכל לשרת הרבה אנשים להגיע לאן שהם באמת רוצים.
תודה לך אייל על תהליך מרתק ומקצועי.

תקציר ההרצאה והסדנא

כשאיתן חרמון עלה על מטען צד במהלך מלחמת לבנון השניה ונפצע, המשפט הראשון שיצא לו מהפה היה “אני עוד ארוץ מרתון”. הוא עוד לא ידע שזאת רק הקדמה לדילמה קשה שיצטרך להתמודד מולה בהמשך: הפסקת הדבר שהכי אהב לעשות ומהות חייו – ריצות מרתונים או קטיעת רגלו, העלאת איכות חייו וחזרה למסלול הריצה עם פרוטזה.
בהחלטה אמיצה, למרות הפחדים והחששות, ותוך הקשבה עמוקה להרהורי ליבו, הוא קיבלת החלטה לקטוע את רגלו ולחזור למסלול.
עם עבודה קשה, שילוב בין הפיזי למנטלי, והמון כח רצון, איתן חזר לרוץ מרתונים כל הדרך עד לשיא עולם לקטועי רגליים!
בסדנא מרתקת ומעצימה, המשלבת סימולציות, הוא משתף בתובנות עמוקות ובדרך אשר גרמו לו להתגבר על כל מכשול עד להגשמת החלום. איך ניתן לעקוף את המגבלות ולהתעסק בחוזקות. כיצד לייצר צעדים קטנים שיובילו באפקטיביות למטרה הגדולה. כיצד הישיגיות יכולה להיות מנוף להישגים בניגוד לתחרותיות. וכיצד כל משבר יכול להיות קטליזטור להצלחה והגשמת המטרות. כל הכלים הללו ועוד, אשר רלוונטים לכל אדם וחברה אשר רוצים לשפר את ביצועיהם, תקבלו בסדנא של איתן.
איתן חרמון, 44, הוא מרצה, מאמן אישי, ומעביר סדנאות בתחום ההישגיות והמצויינות. הוא שיאן ואלוף העולם בריצת מרתון לקטועי רגליים. השתתף מעל 20 מרתונים ברחבי העולם ולא מפסיק לוותר לרגע על החלום.

שליחת הודעה