אייל אלטויל – בעלים ומנכ"ל של "הרצאות עם תוצאות!"

מומחה בכתיבת הרצאות ובבניית סדנאות, סטוריטלינג ועמידה מול קהל

בגיל 31 חליתי בסרטן קטלני בעל 5% החלמה וגרורות בכל הגוף. עד אז הספקתי לא מעט, סיימתי לימודים בבית הספר למשחק של יורם לווינשטיין, צברתי ניסיון עשיר בטלוויזיה ("עבודה ערבית", "השוטר הטוב", "המובילים" ועוד) ועל במות במשחק (מופעי סטנדאפ, מערכונים, תיאטרון), עסקתי בבימוי ובכתיבה ("דובדבני וקובץ" עונה ראשונה, ננסי ברנדס ועוד). לכן, כשהודיעו לי את הבשורה הקשה שחליתי, החלטתי שאני מתעד את התקופה הזאת ויצרתי הרצאת סטנדאפ בשם "הסרטן מת מצחוק". אז עדיין לא הבנתי עד כמה עוצמה יש לסיפור אישי ולכלים מקצועיים שמגיעים בעקבותיו.

בתקופת המחלה היה לי צורך לתת ביטוי לתחושותיי ולרגשותיי והתיעוד לא רק שנתן מענה לצורך הזה אלא גם היה סוג של טיפול עוצמתי. באופן טבעי התחלתי לשתף את הסביבה הקרובה בסיפור שלי, והתגובות לא איחרו להגיע. אנשים סיפרו לי שהסיפור שלי מעניק להם כוחות, שהוא עוזר להם להתמודד עם משברים, שהוא מלמד אותם שאפשר לצאת גם ממצבים קשים, שיש כוח בלדבר את התחושות שלך, שעם הסתכלות נכונה אפשר גם לגדול מקשיים. זה היה הסימן שהגיע הזמן לצאת עם הסיפור שלי החוצה, להפיץ את השליחות שלי ולהשפיע לטובה על עוד ועוד אנשים.

היום בגיל 44, לאחר שהרצאת הסטנדאפ שלי רצה מעל 200 פעם בארץ ובעולם, לאחר שהשתתפתי כמרצה בוועידת TEDx, כתבתי את הספרים "הסרטן מת מצחוק" ו"למי קראת אבא?!", המבוסס על הטור שלי ב-Ynet – כתבתי הרצאות נוספות, סדנאות, סדרת טלוויזיה "למה מי מת" שמשודרת בערוץ הלווין yes ועוד פרוייקטים נוספים, אני יודע איך לעשות את זה! איך לקצר את הדרך מאיפה שאתם נמצאים כעת לבין היותכם מרצים מבוקשים עם חשיפה והשפעה על אחרים.

אני חי ונושם את עולם ההרצאות והבמה ועושה הכול כדי להוציא לאור את השליחות של כמה שיותר אנשים ששואפים להביא את עצמם מול קהל ולהשפיע!

עד היום ליוויתי עשרות רבות של מרצים מצליחים, ביניהם ציפי שביט, ליאור כלפון, אסי בוזגלו, ברק בכר, איגי וקסמן ועתי שולברג ועוד טובים ורבים, אותם הובלתי לכתיבת הרצאות מצליחות ולהעברתן בצורה המקצועית ביותר.

כיום אני מעביר מגוון סדנאות כגון: סדנת סטוריטלינג, סדנת עמידה מול קהל וסדנת הדגל לכתיבת הרצאות "פשוט לכתוב הרצאה!" – הסדנה המקיפה ביותר בארץ! ובנוסף גם ליווי אישי של אחד על אחד לכתיבת הרצאות.

פיתחתי את שיטת ארבעת השלבים, שיטה מוכחת ומובנת שמשלבת כלים מעולם המשחק והכתיבה יחד עם כלים מעולם ההרצאות. אני גאה להגיד שכל מי שפועל לפיה יוצר הרצאה מנצחת!

אני מזמין גם אותך לצאת עם הרצאה משלך, להשפיע על אחרים ולחיות בשליחות שלך.

עם המון אהבה והערכה,

אייל

שליחה באמצעות ווטסאפ